Szanowni Państwo,

Proponujemy specjalistyczną i zarazem najbardziej zaawansowaną konstukcyjno-technologicznie serię obuwia dr Orto System dla osób z problemami stóp.

Obuwie jest dedykowane osobom ze stopami wrażliwymi, w tym cierpiącym na zespół stopy cukrzycowej, a także reumatologicznymi stóp.

Obuwie dr Orto System ma cechy funkcjonalno-zdrowotne,kształty i wymiary wnętrza są idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań stóp osób chorych.

Obuwie dr Orto System polecane jest też osobom z problemem;

palca młotkowatego /palec jest zgięty grzbietowo/. Schorzenie dotyczy drugiego palca stopy,jednak pozostałe palce też są na nie narażone .

Dolegliwości towarzyszące przy tym schorzeniu; ból po stronie podeszwowej,odciski,zapalenie stawów.

palucha koślawego - boczne odchylenie palucha,które charakteryzuje twardy guz po jego przyśrodkowej stronie oraz ból w przodostopiu.

płaskostopia podłużnego - które jest spowodowane obniżeniem łuku podłużnego stopy.Schorzenie powoduje; koślawe ustawienie tyłostopia ,zwyrodnienie stawów,ból kolan i kręgosłupa.

płaskostopia poprzecznego - wynikające z obniżenia łuku poprzecznego stopy tz HALUKSY - powoduje:poszerzenie przodostopia, ból po stronie podeszwowej,odciski,modzele,rogowacenie naskórka.

ostrogi piętowej - tz narośl kostna,która powstaje z tyłu lub w środku pięty.Objawia się sinym bólem w środku piety w czasie chodzenia ,zwłaszcza podczas pierwszych kroków po odpoczynku.

 

Copyright ? www.obuwienahaluksy.pl, wykonanie: strony www Poznań.